VW Tiguan 2.0 TDI 4Motion
9,999
Year: 2008
Details
Каросерија: Џип
Состојба: Користено
Модел: Tiguan
Вид на Мотор: Дизел
Боја на каросерија: Gray
Патнички места: 5
Features