Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Можност за купување на користено возило на кредит без учество и без жиранти !
Seat Altea 2.0TDI
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 3850
Mercedes CL 500 AMG TNG
Година : 2008 Цена
Километри : 130 000-139 999 26000
OPEL Corsa C 1.3 CDTI * Можност за купување на рати со Банкарски кредит
Година : 2004 Цена
Километри : 200 000-249 999 2900
FIAT Multipla 1.9JTD * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 1999 Цена
Километри : 250 000-299 999 2200
Volkswagen Transporter T4 1.9D * Можност за купување на рати со Банкарски кредит
Година : 1994 Цена
Километри : 250 000-299 999 1800
FIAT Scudo 1.6 JTD
Година : 2010 Цена
Километри : 190 000-199 999 4990
Renault Twingo 1.2i * Можност за купување на рати со Банкарски кредит
Година : 2000 Цена
Километри : 160 000-169 999 1250
--Лист 1 oд 4--

---- Следно-> Последно->>