Новости

22 Јули 2010, 10.27
АКЦИЈА на ВЕЛОСИПЕДИ
АКЦИЈА на велосипеди од брендовите VIPER и TRINX, како и на велосипеди со електричен мотор од брендот BENELLI, со можност за купува
17 Мај 2010, 14.05
БАНКАРСКИ КРДИТ со 5% камата
 Во соработка со Капитал Банка нудиме брз кредит со 5% камата плус тросоци, кој се аплицира кај Нас во  нашиот сало
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Можност за купување на користено возило на кредит без учество и без жиранти !
Citroen Nemo 1.4i TNG
Година : 2009 Цена
Километри : 160 000-169 999 3500
Mercedes B 180 CDI
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 5200
Volkswagen Passat 1.6 TDI Bluemotion
Година : 2011 Цена
Километри : 200 000-249 999 9300
Volkswagen Golf 4 1.9 TDI 131 *можност за купување на рати со банкарски кредит
Година : 2001 Цена
Километри : 200 000-249 999 2400
AUDI Q5 3.0 TDI S-Line
Година : 2009 Цена
Километри : 170 000-179 999 14900
AUDI Q5 3.0 TDI S-Line
Година : 2009 Цена
Километри : 170 000-179 999 14900
Hyundai IX35 2.0CRDI AWD * od prv sopstvenik
Година : 2012 Цена
Километри : 65 000-69 999 13990
--Лист 1 oд 5--

---- Следно-> Последно->>