Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

Golf 5 2.0TDI Sportline
Цена: 4600Километри:200 000-249 999
Брзини:5Тип на мотор: Дизел
Година: 2004Коњски сили: 140
Пренос: АвтоматскиКубни сантиметри: 2000
Опис: Klimatronic, ABS, ASR, 8Airbag, felni, maglinki, kozna vnatresnost, paten kompjuter, centralna brava, el.stakla, el.retrovizori, radio/navi, greaci na sedista ...
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk