Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

Q5 3.0TDI S-Line quattro
Цена: 18500Километри:170 000-179 999
Брзини:6Тип на мотор: Дизел
Година: 2008Коњски сили: 240
Пренос: РаченКубни сантиметри: 3000
Опис: Klimatronic, ABS, ASR, 10Airbag, felni, maglinki, tempomat, paten kompjuter, centralna brava, el.stakla, el.retrovizori, senzori za dozd i za svetlo, radar asist.senzor, Navi, multimedia, greaci na sedista, LED/Xenon, fabricki zatemneti stakla, ...
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk