Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

IX35 2.0 CRDI 184ks 4x4 * од прв сопственик
Цена: 16500Километри:60 000-64 999
Брзини:6Тип на мотор: Дизел
Година: 2011Коњски сили: 184
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2000
Опис: Klima, ABS, ESP, 12 AIRBAG, Felni, maglinki, radio CD so kontroli na volan, tempomat, paten kompjuter. el.na site stakla, el.retrovizori,centralna brava, krovni nosaci za skii i velosipedi, plus 4 letni gumi, . .
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk