Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

A4 1.8i TNG * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Цена: 2500Километри:200 000-249 999
Брзини:5Тип на мотор: Плин
Година: 1997Коњски сили: 100
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1800
Опис: ucestvo 500 eur, rata na 24 neseci 83 eur . . Klima, ABS, 2Airbag, centralna brava, el.stakla, radioCD, felni, . .
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk