Новости

22 Јули 2010, 10.27
АКЦИЈА на ВЕЛОСИПЕДИ
АКЦИЈА на велосипеди од брендовите VIPER и TRINX, како и на велосипеди со електричен мотор од брендот BENELLI, со можност за купува
17 Мај 2010, 14.05
БАНКАРСКИ КРДИТ со 5% камата
 Во соработка со Капитал Банка нудиме брз кредит со 5% камата плус тросоци, кој се аплицира кај Нас во  нашиот сало
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

PT Cruiser 2.2CRDI * Можност за купување на рати со Банкарски кредит
Цена: 3700Километри:190 000-199 999
Брзини:5Тип на мотор: Дизел
Година: 2005Коњски сили: 120
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2200
Опис: Klima, ABS, ESP, 4 Airbga, centralna brava, el.stakla, el.retrovizori, servo, radio, kozni sedista so greaci, fabricki zatemneti stakla, felni, maglinki, krovni nosaci...
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk