Новости

22 Јули 2010, 10.27
17 години со Вас
Ви благодариме на Вас и вашата доверба поради која и ден денес работиме и оваа година ќе одбележиме полнолетство односно
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

Astra J 1.7 CDTI Active
Цена: 11500Километри:45 000-49 999
Брзини:6Тип на мотор: Дизел
Година: 2013Коњски сили: 110
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1700
Опис: Klimatronic, ABS, ESP, 6Airbag, felni, maglinki, radio/AUX, favricki zatemneti stakla, paten kompjuter, tempomat, led stopovi, plus 4 bandazi so zimski gumi,
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk