Новости

22 Јули 2010, 10.27
17 години со Вас
Ви благодариме на Вас и вашата доверба поради која и ден денес работиме и оваа година ќе одбележиме полнолетство односно
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

Xsara 1.9D SX * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Цена: 2700Километри:200 000-249 999
Брзини:5Тип на мотор: Дизел
Година: 2000Коњски сили: 70
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1900
Опис: Ucestvo: 540 eur, Rata: 90 eur na 24 meseci * * * Airbag, servo, centralna brava, el.stakla, radio, felni, maglinki..
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk