Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

A8 3.0 TDI Quattro * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Цена: 12999Километри:250 000-299 999
Брзини:6Тип на мотор: Дизел
Година: 2006Коњски сили: 232
Пренос: АвтоматскиКубни сантиметри: 3000
Опис: Klimatronic, ABS,ASR,8Airbag, felni, maglinki, tempomat, paten kompjuter, centralna brava, el.stakla, el.retrovizori, senzori za dozd i za svetlo, polu kozna vnatresnost , DVD/Navi, Xenon, greaci na sedista ...
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk