Новости

22 Јули 2010, 10.27
17 години со Вас
Ви благодариме на Вас и вашата доверба поради која и ден денес работиме и оваа година ќе одбележиме полнолетство односно
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

Passat 1.4TSI * prv sopstvenik
Цена: 7800Километри:150 000-159 999
Брзини:6Тип на мотор: Бензин
Година: 2008Коњски сили: 140
Пренос: РаченКубни сантиметри: 1400
Опис: Klimatronic, ABS,ASR,6Airbag, felni, maglinki, tempomat, paten kompjuter, centralna brava, el.stakla, el.retrovizori, registriran so servisna istorija, mozna zamena za Audi A6 3.0TDI ...
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk