Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВА ЛИЗИНГ КАМПАЊА
 Нова Лизинг кампања - Лизинг со нотарски договор, понуда на лизинг кредитирање за лица кои веќе имаат кредит или ли
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Детали за возило

PT Cruiser Limited 2.2 CRD
Цена: 3800Километри:200 000-249 999
Брзини:5Тип на мотор: Дизел
Година: 2005Коњски сили: 120
Пренос: РаченКубни сантиметри: 2200
Опис: Klima, ABS, ESP, 4Airbag, kozna vnatresnost, felni, maglinki, radioCD, el.stakla, centralna brava, paten kompjuter, felni, zatemneti stakla, greaci na sedista, tempomat . . .
Достапно
[ Назад ]
Контактирајте не за ова возило тука
Возило:
Име:
Е-маил:
Порака:
Адреса: ул. Маршал Тито бб
Тел/ Факс: 044-330-808
Mob:

070-263-563

070-224-324

Е-маил: kontakt@milenium.mk