Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос

Информации за контакт

Адреса:   ул. Маршал Тито бб
Е-маил:
Наслов:
Порака:
Безбедносно прашање: Колку е збирот 2+2?
Тел./Факс:   044-330-808
Моб:

  070-263-563      

  070-224-324

Е-пошта:   Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите