Новости

22 Јули 2010, 10.27
VIPER и TRINX велосипеди
Во интерес на нашите клиенти го проширивме ацортиманот со понуда на велосипеди од марките TRINX и VIPER, кои што може да се куп
17 Мај 2010, 14.05
НОВ БРЗ КРЕДИТ 5% КАМАТА
Нов БРЗ КРЕДИТ со аплицирање до 120000 денари во нашиот салон, за поскапи возила кредитит го аплицираме преку филијала.
17 Мај 2010, 14.05
HAMACHI motors
Милениум е овластен продавач на целата гама на Хамачи за Тетово Кај нас може да најдете голем избор на скутери и крос
Auto Shop Milenium на Facebook
http://milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/287639kia.giflink
http://milenium.mk/site/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/822108chery.pnglink


BMW 118D
Година : 2006 Цена
Километри : 250 000-299 999 4999


OPEL Insignia 2.0CDTI
Година : 2011 Цена
Километри : 160 000-169 999 8200


Volkswagen Passat 1.9 TDI
Година : 2002 Цена
Километри : 200 000-249 999 3400


Volkswagen Golf 6 2.0 TDI * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА преку Мого
Година : 2009 Цена
Километри : 200 000-249 999 7950


Volkswagen Polo 1.2i * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2004 Цена
Километри : 140 000-149 999 2500


OPEL Zafira 2.0DTI
Година : 2001 Цена
Километри : 200 000-249 999 2300


Citroen Berlingo 1.6 HDI zastaklen furgon
Година : 2011 Цена
Километри : 250 000-299 999 4700


Volkswagen Golf 5 2.0TDI Sportline
Година : 2004 Цена
Километри : 200 000-249 999 4600


Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6
Година : 2005 Цена
Километри : 250 000-299 999 9900


AUDI Q5 3.0TDI S-Line quattro
Година : 2008 Цена
Километри : 170 000-179 999 18500


BMW 320d
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 6600


BMW 530 Xd
Година : 2006 Цена
Километри : 250 000-299 999 9700


Volkswagen Passat 1.9 TDI 131 Variant
Година : 2002 Цена
Километри : 250 000-299 999 2900


Peugeot Partner 1.9 D
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 1700


Mercedes A 180 CDI * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2006 Цена
Километри : 250 000-299 999 3100


Mercedes ML 270 CDI
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 4700


Mercedes 313 Sprinter 2.2 CDI
Година : 2004 Цена
Километри : 250 000-299 999 5400


AUDI A3 2.0 TDI * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2004 Цена
Километри : 200 000-249 999 3690


Volkswagen Polo 1.2i * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2002 Цена
Километри : 160 000-169 999 2250


Volkswagen Polo 1.2i * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2006 Цена
Километри : 120 000-129 999 2950


Citroen C4 1.6HDI * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 3900


AUDI A4 1.8i TNG * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 1997 Цена
Километри : 200 000-249 999 2500


OPEL Corsa 1.3 CDTI * Можност за купување на рати со ЛИЧНА КАРТА
Година : 2004 Цена
Километри : 190 000-199 999 3000


Volkswagen Polo 1.2i
Година : 2002 Цена
Километри : 130 000-139 999 2500


Renault Megane 1.6i
Година : 2000 Цена
Километри : 180 000-189 999 1200


Volkswagen Passat 2.0 TDI
Година : 2006 Цена
Километри : 200 000-249 999 5700


FIAT Marea 2.4JTD 130 Weekend
Година : 1999 Цена
Километри : 200 000-249 999 1400


OPEL Astra 1.4i
Година : 2009 Цена
Километри : 200 000-249 999 2500


Volkswagen Passat 1.9 TDI 116 Automatic
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 2600


OPEL Vectra 2.0 DI * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 2000 Цена
Километри : 200 000-249 999 2700


Mercedes C 200 Kompressor Avantgarde
Година : 2001 Цена
Километри : 190 000-199 999 2999


Peugeot 406 1.8i TNG
Година : 2001 Цена
Километри : 200 000-249 999 999


Peugeot 308 1.6 HDI
Година : 2009 Цена
Километри : 150 000-159 999 5200


Lada Klaina 1.6i TNG * Можност за купување на рати со НОТАРСКИ ДОГОВОР
Година : 2009 Цена
Километри : 150 000-159 999 2800


Chrysler PT Cruiser Limited 2.2 CRD
Година : 2005 Цена
Километри : 200 000-249 999 3800
--Лист 1 oд 1--

----